17 Ac. Viseu 46 13 17 16 56
18 Leixões SC 46 14 13 19 55
19 SL Benfica B 46 15 10 21 55
20 SC Farense 46 15 11 20 54
Rezervní tým draků se v posledním kole druhé portugalské ligy představil na hřišti béčka Vitórie Guimarães a bohužel utrpěl porážku 3-1. Trenér Luís Castro se musel v zápase obejít bez brankářské jedničky José Sá, který byl povolán na zápas A týmu. Domácí tým se již po deseti minutách ujal vedení, když se trefil Hélder. Do poločasu se mladým drakům podařilo vyrovnat díky Pitému. V 58.minutě se však opět trefil Heldér, a ve čtvrté minutě nastavení stanovil konečné skóre zápasu střídající João Correia.
FC Porto B se stalo již před dnešním zápasem vítězem druhé nejvyšší portugalské ligy. Rozhodl o tom zápas Portimonense vs. Chaves, který skončil remizou 1-1 a druhý Chaves už už nemohl rezervu Porta na prvním místě přeskočit. Přesto, že fotbalisté rezervy Porta, věděli že v zápase s Benfikou Lisabon B nemusí zvítězit, aby si zajistili titul, prestiž a odhodlanost porazit velkého rivala byla větší. Nakonec se to podařilo, a svěřenci kouče Luise Castra zdolali velkého soupeře 3-1.
01.05.2016, CGD STADIUM AURÉLIO PEREIRA, ALCOCHETE.
SPORTING LISABON B vs. FC PORTO B 1-1
Branky: 54.Matheus - 56.Graça. Žluté karty: Kikas, Matheus, Gauld, Ribeiro, Baldé - V.Garcia, Palmer Brown, José Sá, Verdasca. Rozhodčí: André Moreira. Diváci: 588.

FC PORTO B: José Sá - Víctor García, Palmer Brown, Verdasca, Rodrigo; Tomás Podstawski, Francisco Ramos, Graça (90.Sérgio Ribeiro), Gleison (85.Leonardo Ruiz), Claúdio (60.Rúben Macedo), Ismael. Trenér: Luis Castro.
24.04.2016, MUNICIPAL JORGE SAMPAIO, VILA NOVA DE GAIA.
FC PORTO B vs. SPORTING BRAGA B 2-0
Branky: 79.Chidozie, 88.Ismael. Žluté karty: Omar - Didi, Fortes. Rozhodčí: Bruno Jesus. Diváci: 1247.

FC PORTO B: José Sá - Víctor García, Chidozie, Diogo Verdasca, Rodrigo Soares, Omar Govea, Tomás Podstawski, Graça (55.Fede Varela), Gleison (85.Cláudio), Ismael,Leonardo Ruiz (46.Macedo). Trenér: Luís Castro.
V neděli pokračovala druhá nejvyšší portugalská liga již 42 kolem.Béčko Porta přívitalo na domácím trávníku hráče Feirense. Domácí tým v utkání potvrdil roli velkého favorita a vyhrál 2-0. Nejprve se po rohovém kopu prosadil Verdasca, to běžela 14.minuta utkání, a druhu branku přidal ještě v během prvního poločasu Leonardo, který proměnil pokutový kop.

MUNICIPAL JORGE SAMPAIO, VILA NOVA DE GAIA
FC PORTO B vs. CD FEIRENSE 2-0
Branky: 14.Verdaca, 29.Leonardo. Žluté karty: Podstawski, Omar, Ruben Macedo - Icaro, Mica, Kakuba, Kizito. Rozhodčí: Cosme Machado. Diváci: 973.

FC PORTO B: José Sá - Víctor García, Palmer-Brown, Verdasca, Rodrigo Soares, Tomás Podstawski, Omar Govea, Graça (89.Sérgio Ribeiro), Gleison (84.Ruben Macedo), Leonardo, Ismael (63.Cláudio), Díaz. Trenér: Luis Castro.