Champions League 2016/2017: CLUB BRUGGY vs. FC PORTO 1-2

Fotbalisté FC Porto ve třetím kole základní skupiny G Champions League, dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání na hřišti belgického mistra a po vítězství 1-2 si do tabulky připsali první tři body. Samotné utkání však začali lépe domácí, a již ve 12 minutě se ujali vedení když se dokázal prosadit kanonýr domácích Jelle Vossen. Porto po inkasované brance zvýšilo aktivitu, ale vyrovnání se dočkalo až v 68.minutě, kdy se krásnou střelou z hranice pokutového území trefil Miguel Layún. Rozhodnutí přinesla až třetí minuta nastaveného času kdy po faulu na střídajícího Coronu proměnil pokutový kop André Silva.
18.10.2016, Jan Breydel Stadion, Bruggy.
CLUB BRUGGY vs. FC PORTO 1-2
Branky: 12.Jelle Vossen - 68.Miguel Layún, 90+3.André Silva z penalty. Žluté karty: Anthony Limbombe, Timmy Simons - Miguel Layún. Rozhodčí: Paolo Tagliavento (Itálie), Diváci: 23.372

CLUB BRUGGY: Ludovic Butelle - Benoît Poulain, Stefano Denswil, Ricardo van Rhijn, Timmy Simons, Tomás Pina (78. Felipe Gedoz), Claudemir, Ruud Vormer, Hans Vanaken, Anthony Limbombe (82. Boli Bolingoli-Mbombo), Jelle Vossen (84. Wesley). Trenér: Michel Preud'homme.

FC PORTO: Iker Casillas - Felipe, Iván Marcano, Alex Telles, Danilo Pereira, Miguel Layún, Óliver Torres, Héctor Herrera (59. Yacine Brahimi), Otávio (72. André André), André Silva, Diogo Jota (60. Jesús Manuel Corona). Trenér: Nuno Espírito Santo.