Primeira Liga 2016/2017 32.kolo: MARITÍMO vs. FC PORTO 1-1

V boji o titul opět FC Porto ztratilo důležité body na hřišti Maritíma Madeira, kde se zrodila remíza 1-1. Dvě kola před koncem tohoto ligového ročníku, ztrácí na vedoucí Benfiku Lisabon dva body. Navíc lisabonský celek, má dnešní zápas k dobru, a pokud na hřišti Rio Ave vyhraje bude mít na čele ligové tabulky již pětibodový náskok a již v dalším ligovém kole může slavit ligový titul. Porto se sice proti Maritímu ujalo vedení, když se v prvním poločase prosadil Otávio, ale pojistit si vedení nedokázalo. Když 69.minutě vyrovnal po rohovém kopu střídající Djoussé, snaha Porta o vstřelení branky většinou končila na pozorné a dobře fungující obraně domácích. Jinak to bylo celkem pohledné utkání, bohužel však bez vítězství draků.
06.05.2017. Estádio dos Barreiros, Funchal.
MARITÍMO MADEIRA vs. FC PORTO 1-1
Branky: 69.Djoussé - 28.Otávio. Žluté karty: Patrick, Raul Silva - Felipe. Rozhodčí: Jorge Sousa. Diváci: 10 454.

FC PORTO: Iker Casillas - Fernando Fonseca (84.Rui Pedro), Felipe, Marcano, Alex Telles, Rúben Neves (76.André Silva), Héctor Herrera, André André, Otávio (70.Jesús Corona), Yacine Brahimi, Francisco Soares. Trenér: Nuno Espírito Santo.

ZDROJ VIDEA: desporto.sapo.pt