Copa América Centenario: Jesús Corona skóroval proti Venezuele.

Fotbalisté Mexika na Copa América Centenario,které probíhá v USA, postoupili z prvního místa skupiny C do čtvrtfinále. V posledním vystoupení skupiny remizovali 1-1 s Venezuelou. Vyrovnání zařídil deset minut před koncem utkání útočník FC Porto Jesús Corona, který po individuální akci překonal brankáře Dani Hernandeze. Corona se dostal na hřiště v 18.minutě zápasu, když vystřídal zraněného Javiera Aquina. Do utkání zasáhla taky další trojice hráčů Porta. Střední obránce Diego Reyes odehrál celé utkání, stejně tak záložník Héctor Herrera. Obránce Miguel Layún se dostal na hřiště před začátkem druhého poločasu. O soupeři Mexika ve čtvrtfinále turnaje se rozhodne dnes v noci, a bude to někdo z trojice Argentina, Chile, Panama.