design7.png

Nuno Espirito Santo: "Před zápasem bychom neměli mluvit o rozhodčích."

foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Vůbec první portugalské O Clássico čeká ve funkci hlavního trenéra Nuna Espiríta Santa. Dnes od 19:00 středoevropského času se na Estádio do Dragão střetnou první dva celky portugalské ligy. Porto se bude snažit stáhnout pětibodovou ztrátu, kterou na vedoucí Benficu Lisabon má. Trenér draků Nuno Espiríto Santo, věří, že jeho tým v utkání získá tolik potřebné tři body a přiblíží se k cíli, kterým je první místo ligové tabulky.
O Clássico:
"Je to jiný zápas pro každého fanouška, a to platí i pro nás. Jedná se o o utkání, na které se připravujeme se zvýšenou motivací a chceme získat tři body, a to je naší největší motivací. A práce hráčů na tréninku nedovolí aby se motivace proměnila v úzkost. Na tento zápas se díváme jako na příležitost dostat se blíže k místu, kde chceme být. a to na čele tabulky. Jediným scénářem zápasu, který každý náš hráč nosí v hlavě je zisk tří bodů. Všichni do toho chtějí dát všechno, a na Estádio do Dragão vyhrát. Požene nás plný stadion, a naši fanoušci budou našim dvanáctým hráčem," řekl na úvod trenér Nuno Espiríto Santo.

Novináři se ho zeptali co říká na to, že utkání bude řídit jako hlavní rozhodčí Artur Soares Dias.
"Před zápasem bychom neměli mluvit o rozhodčích. Věříme, že Artut Soares Dias, odvede dobrou práci."

Benfika se bude muset obejít bez několika hráčů, které sužuje zranění, mluví se hlavně o absenci obránce Grimalda a záložníka Fejsy:
"Víme, že našemu soupeři, bude chybět několik hráčů, jejich absence je však jejich problém. Díváme se pouze na sebe a na to, že chceme využít našeho modelu hry, našeho nápadu, aby naši hráči byli připraveni na každý okamžik, který může nastat. Těšíme z našich hráčů a jsme velmi spokojeni s tím, co máme."

Historie O Clássico:
"Máme za sebou mnoho O Clássic, a dokonce statistické údaje z posledních dvaceti let, ukazují, že jsme vyhráli většinu zápasů. Hrajeme doma, v naší pevnosti, a chceme nabídnout fanouškům vítězství. Estádio do Dragão je naše síla, a naše inspirace. Tam je silný duch spolupráce, a sjednocení mezi všemi. "

O analýze a kritice:
"Analýzy a kritika jsou součásti všeho. Naši hráči vědí, že musí být co nejlepší. Herrera je skvělý hráč, a určitě se ukáže v nejlepším světle, a bude mít dobré momenty. Každý hráč může udělat pro tým mnohem víc. Herrera předvádí skvělé výkony, a to je pro nás důležité. Stejně jako všichni ostatní." odpověděl kouč na hodnocení výkonů některých hráčů.

Layún, Herrera, Corona, jdou po utkání s Benfikou reprezentovat Mexico v kvalifikaci mistrovství světa, vrátí se však až den před dalším utkáním:
"Jsme s nimi velmi spokojení. Jsou to hráči, kteří objevili skoro v každém utkání. Těší nás jaký výkon podávají, ale bojím se toho, v jakém stavu se vrátí z národních týmů. Příští zápas totiž budeme hrát, jen jeden den poté co se nám vrátí, a to mi dělá starosti," vyslovil obavy trenér Porta.

(zdroj: fcporto.pt)
06.11.2016 07:56:25
luchogonzalez
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one