Portugalsko nadělovalo. André Silva zaznamenal hattrick.

Ve třetím kvalifikačním utkání mistrovství světa do Ruska 2018, Portugalsko zavítalo na Faerské ostrovy. Portugalsko potvrdilo roli favorita a severskému soupeři, který na domácím hřišti dokáže potrápit kohokoliv, porazilo vysoko 6-0. V prvním poločase se v nejlepším světle prezentoval mladý dvacetiletý útočník FC Porto André Silva, který za 37 odehraných minut dokázal zaznamenat hattrick. První branku vstřelil ve 12 minutě, druhou ve 22.minutě a svůj první reprezentační hattrick završil osm minut před koncem prvního poločasu. Nutno poznamenat, že pro André Silvu to bylo teprve čtvrté vystoupení za reprezentační A tým Portugalska. Dokázal se trefit i minulém utkání kvalifikace proti Andoře. Další branky do sítě Faerských ostrovů přidali Cristiano Ronaldo, João Moutinho a Cancelo.