Příprava: FC PORTO vs. VILLARREAL CF 1-0

Fotbalisté FC Porto mají za sebou úspěšnou generálku. Před startem nové sezony, zdolali na domácím Estádio do Dragão 1-0 španělský Villarreal. Jedinou branku zápasu zaznamenal již ve třinácté minutě zápasu André Silva. Na tribuny stadionu zamířila velmi slušná návštěva v podobě 46 tisíc fanoušků. Již příští pátek čeká fotbalisty FC Porto vstup do nové ligové sezony. V utkání prvního kola portugalské ligy se představí na hřišti Rio Ave. V dresu Villarrealu se představil také obránce José Ángel, který ve španělském klubu hostuje právě z Porta. Na hřiště podíval dvanáct minut před koncem.