Trenér B týmu António Folha k porážce s Académicou.

Rezerva FC Porto zavítala, ve 23.kole portugalské druhé ligy, na hřiště Académico de Viseu a zaznamenala porážku 2-1. Trenér António Folha po utkání řekl: "Chtěli jsme tři body. Zápas měl dvě odlišné části. V prvním poločase nám šla hra velice dobře. Měli jsme organizovaný útok a zvládali jsme vše velmi dobře. Ve druhém poločase, jsme bez zjevného důvodu nechali našeho soupeře hrát. Jde také o proměňování příležitostí. Nedokázali jsme je využít a v tom jsme byli o krok za soupeřem a to je ten důvod proč jsme nedosáhli alespoň na remízu. Tým roste, ale ve skutečnosti, musí chtít víc a musíme na tom pracovat. Tyto zápasy je velmi těžké vyhrát. Není to jen o kvalitě. Musíme víc běhat a tvrdě pracovat. Pracujeme každý den, aby jsme tuto situaci, ve které jsme zvrátili." (zdroj: fcporto.pt)