design7.png

Homepage

foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Záložník Rúben Neves patří ve svých devatenácti letech mezi největší talenty FC Porto a Portugalska. Když v sezoně 2014/2015 přicházel do A týmu Porta jistě se mu ani nesnilo, že do této chvíle bude mít na svém kontě již 89 startů a tři vstřelené branky. Zájemci okolo něj krouží každé přestupové období, a ani v lednu to není jinak. Nyní si však Rúben Neves musí od fotbalu odpočinout. Minulý týden si na tréninku natrhl stehenní sval a bude minimálně měsíc mimo hru. Včera večer poskytl rozhovor pro Porto TV.
foto: Global Imagens
foto: Global Imagens
FC Porto opouští další hráč. Poté co záložník Evandro zamířil do anglického Hull City, opouští klub také útočník Silvestre Varela. Jednatřicetiletý hráč by měl v nejbližších hodinách podepsat smlouvu na dva a půl roku s tureckým prvoligovým klubem Kayserispor. V uplynulých dnech se zdálo, že Varela, který má na svém kontě také 26 startů za Portugalskou reprezentaci, do Turecka nezamíří z obav, že v sousední Sýrii zuří válka, nakonec je všechno jinak. Silvestre Varela, který velkou část své kariéry strávil v dresu Porta se vydá na své třetí zahraniční angažmá. Dříve působil v anglickém West Bromwich a italské Parmě. V letošní sezoně se Varela dostával do hry pouze sporadicky a většinou jako střídající hráč stačil odehrát 228 minut v sedmi zápasech. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
FC Porto tento týden podepsalo profesionální smlouvu s jedním ze svým talentovaných hráčů. Sedmnáctiletý portugalský záložník, Paulo Estrela, který patří do kádru FC Porto U19 se dočkal vůbec své první profesionální smlouvy. Rodák z Paços de Ferreira podepsal smlouvu s platností do června 2019. Paulo Estrela se narodil 20.února 1999, a je členem základní sestavy FC Porto U19, a je jedním z hráčů, kteří nosí kapitánskou pásku. V letošním ročníku si připsal za výběr Porta U19 již 25 startů a vstřelil v nich tři branky. (zdroj: fcporto.pt)
foto: Global Imagens
foto: Global Imagens
Jak už jsme informovali na našem facebookovém profilu FC Porto se intenzivně zajímá o šestadvacetiletého brazilského útočníka Vitórie Guimarães, Francisca Soarese. Podle nejnovějších zpráv, které se objevují v portugalských médiích je jeho přestup na Estádio do Dragão, pomalu hotovou věcí a v brzké době by měl být představený jako nová posila týmu. Podle médií je pro něho připravená smlouva do konce června 2021. Připomeňme, že 50% práv na hráče má ve svém držení Vitória Guimarães, zbylých 50% má ve svém držení bývalý hráč FC Porto Deco. FC Porto by tak mělo zaplatit 3 miliony euro Vitórii Guimarães a získat tak do svého držení, zmíněných 50% práv na hráče. Celý přestup je tak už pomalu uzavřený a zbývá doladit pouze úřední věci. Přestup by měl být potvrzen začátkem příštího týdne. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Iker Casillas, má výbornou image ve všech koutech světa, a je přirozené, že jeho jméno je spojováno s několika kluby skoro každý týden. Španělský internacionál je vnímán ve světě jako moderní fotbalová ikona a velký zájem je o něj v zámořské MLS. Prezident FC Porto Pinto da Costa si je toho také vědom a nechal se slyšet, že bude rád když pětatřicetiletý brankář podepíše prodloužení smlouvy o další rok a to do června 2018. Stávají smlouva, kterou má Casillas v Portu podepsanou mu vyprší 30.června 2017. Prezident draků, je přesvědčen, že bývalý brankář Realu Madrid je klíčovým prvkem pro vytvoření dobrého prostředí v klubu a navíc má odborné a lidské kvality. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Nejnovější informace říkají, že Real Madrid sleduje útočníka FC Porto André Silvu, který dal v letošním ročníku portugalské ligy již 11 gólů, a patři mezi nejlepší střelce ligy. Real Madrid by se měl podle médií pokusit zabojovat o jednadvacetiletého Portugalce v létě tohoto roku. André Silva má smlouvu do 30.června 2021 s výkupní klauzulí 60 milionů eur. Zdá se že o čtyřnásobného portugalského reprezentanta, která má na svém kontě stejný počet reprezentačních gólů, bude v létě mezi evropskými giganty velký zájem. Již dříve se mluvilo o tom, že se o jeho služby zajímá městský rival Realu, Atletico Madrid, a dá se očekávat, že se o jeho služby začnou zajímat také kluby z Anglie. (zdroj: abola.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one