LEDMAN LIGA PRO 2016/2017 6.kolo: FC PORTO B vs. FC PENAFIEL 2-2

V šestém kole druhé portugalské ligy se v zápase mezi rezervním týmem FC Porto a FC Penafiel zrodila remíza 2-2. Úvodní branka zápasu padla po necelé hodině hry, kdy se prosadil hostující Pedro Ribeiro. O vyrovnání se postaral Areias. Dvě minuty před vypršením devadesáté minuty však opět poslal do vedení Fidelis. Fotbalisté FC Porto B prohrávali do 93 minuty 1-2 a zdálo se, že tak utkání skončí. Ve čtvrté minutě nastavení však domácí hráči rozehrávali z pravé strany a z hranice pokutového území přímý kop. Do pokutového území přispěchal na pomoc také brankář João Costa a za pár vteřin se stal střelcem vyrovnávací branky na konečných 2-2.
12.09.2016, Estádio de Pedroso, em Vila Nova de Gaia.
FC PORTO B vs. FC PENAFIEL 2-2
Branky: 74. Areias, 90+3.João Costa - 58.Pedro Ribeiro, 88.Fidelis. Žluté karty: Areias - Hélio, Wellington, Romeu, Martins. Červené karty: Verdasca - Fidelis. Rozhodčí: Pedro Vilaça. Diváci: 677.

FC PORTO B: João Costa - Fernando Fonseca, Rui Moreira, Verdasca, Luís Mata, Tomás Podstawski, Omar Govea (68.Tony Djim), Fede Varela (56.Graça), Cláudio (56.Galeno), Rúben Macedo, Areias. Trenér: Luís Castro.