design7.png

Homepage

foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Ve 22.kole portugalské ligy FC Porto splnilo roli favorita a na domácím stadionu porazilo poslední celek tabulky 4-0. Po utkání trenér draků Nuno Espírito Santo řekl: "Ve fotbale není nic jednoduché, a nejsou žádné jednoduché zápasy. Dnešní vítězství bylo dosaženo naší tvrdou prací. Byli jsme konkurence schopní po celé utkání. Jsem rád, že jsme získali tři body, které jsme chtěli, dosáhli jsme vysokého vítězství, ale mohli jsme klidně skórovat víckrát." V základní sestavě chyběl Danilo proč to tak bylo? "Bylo to jen rozhodnutí. On podává dobré výkony, ale máme i další hráče, a ty dnes dostali šanci. a podali dobrý výkon. Všichni hráči, které tady máme dobře ví, že musí být připraveni na každé utkání stejně. Neexistují žádné stavební kameny. Jsme vždy k všem hráčům férový, a to je naše každodenní práce." (zdroj: fcporto.pt)
foto: chivasdecorazon
foto: chivasdecorazon
Jair Pereira, třicetiletý mexický reprezentant a kapitán klubu CD Guadalajara Chivas, je podle mexického deníku Record a mexického televizního programu TV Azteca, na seznamu možných posil FC Porto, pro příští sezónu. Podle deníku je tento přestup velice reálný a to i přesto že hráč má platný kontrakt s mexickým klubem až do prosince 2018. Jair Pereira doposud odehrál v dresu CD Guadalajara 91 zápasů a vstřelil v nich čtyři branky. (zdroj: abola.pt)
foto: instagram.com
foto: instagram.com
Do čínské fotbalové ligy v poslední době zamířilo několik skvělých fotbalistů a asijská země která nabízí evropským klubům za hráče pořádný balík peněz se rozhodně i nadále poohlíží do dalších hráčích. Tento týden se v portugalských médiích začalo zmiňovat jméno mexického obránce Miguela Layúna. Osmadvacetiletý fotbalista, který obléká dres FC Porto se podle informací objevil na seznamu posil nejmenovaného čínského klubu. Layún i vinou zranění vypadl ze základní sestavy Porta, a v posledních zápasech nedostává na trávníku prostor. Samotný hráč se ničemu nebrání a to i navzdory tomu, že je v Portu spokojený. Nicméně byl by rád kdyby mohl hrát a momentální situace se mu nelíbí. Pokud by opravdu přišla nabídka na přestup, vedení Porta je ochotno jednat, ale to pouze v případě, pokud by se přestupová částka pohybovala okolo deseti milionů euro. Čínský přestupový trh se uzavře na konci tohoto měsíce. (zdroj: abola.pt)
foto: dvsc.hu
foto: dvsc.hu
Korejský reprezentační útočník Hyun-Jun Suk bude po zbytek letošní sezony hostovat v maďarském klubu Debreceni VSC. Pětadvacetiletý hráč, který patří Portu, tak v letošní sezoně zamířil již na druhé hostování. Od léta totiž hostoval v prvoligovém tureckém klubu Trabzospor, kde se však nedokázal prosadit a na začátku roku se vrátil zpět na Estádio do Dragão. I když se o jeho služby v lednovém přestupovém termínu zajímalo několik klubů z předních evropských lig, nakonec nikam neodešel a to i přesto, že byl velmi blízko hostování ve francouzské Bastii. Francouzský klub totiž nestihl včas vyřídit nezbytné papíry a z hostování sešlo. V maďarském Debrecínu ho čeká boj o záchranu. Klub který v minulosti útočil na titul je totiž po podzimní části na desáté příčce dvanáctičlenné ligové tabulky a od sestupové pozice ho dělí pouze skóre. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Francisco Soares opět pomohl svým gólem k vítězství Porta. Tentokrát se trefil do sítě svého bývalého klubu. Po utkání šestadvacetiletý brazilský hráč řekl: "Bylo to zvláštní utkání, ale jsem velmi rád, že FC Porto vyhrálo. Odehráli jsme skvělý zápas, tým by měl být pochvále za výsledek. Bez ohledu na to, proti komu hraji, se budu snažit odvést to nejlepší a pomoct klubu. Mám v Portu skvělý začátek, vše pochází z mé práce. Pracuji na sobě na každém tréninku, při každé příležitosti a jsem tu velmi spokojený. Nedávno jsem hrál za Vitórii Guimarães. Byl jsme v tomto klubu rád, mám k němu náklonnost, a pro všechny lidi v tomto klubu, kteří v něm pracují. Teď jsem však hráčem FC Porto a musím pokračovat ve své práci. (zdroj: fcporto.pt)
foto: ojogo.pt
foto: ojogo.pt
Dnes od 21:30 středoevropského času čeká fotbalisty Porta duel 21.kola portugalské ligy na trávníku pátého celku ligové tabulky Vitórie Guimarães. Jediným cílem draků je v tomto utkání vítězství, ale snadná práce rozhodně svěřence kouče Nuna Espírita Santa nečeká. Poslední ligové měření sil na trávníku Vitórie se odehrálo v loňském ročníku, a to v 18.kole, a domácí celek dokázal Porto porazit 1-0. Rozhodující branku zápasu vstřelil už po čtyřech minutách hry Bouba, a poté se draci marně snažili o vyrovnání. Poslední měření sil mezi Vitórii Guimarães Portem se odehrálo 10.září loňského roku na Estádio do Dragão a domácí draci vyhráli díky gólům Marcana, Ólivera Torrese a vlastnímu gólu Joăa Aurélia 3-0.
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one