design7.png

Homepage

foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Trenér FC Porto Nuno Espírito Santo po vítězství svého týmu, v 18.kole portugalské ligy, nad Rio Ave 4-2 řekl: "Byl to vzrušující zápas. Tým ukázal charakter, ambice a touhu získat důležité tři body. Nejlepší na tom je, že máme tři body a vstřelili jsme čtyři góly. Naopak nejhorší je a na tom musíme zapracovat, že jsme dostali dva góly. Musíme pochopit, jak se jim podařilo nám vstřelit dva góly. To je to na co se musíme podívat. Chyby jdou vždy na vrub týmu. Musíme to analyzovat a musíme na tom zapracovat. Zápas jsme nezačali podle našich představ. Měli jsme to v zápase těžké, ale Rio Ave zaslouží pochvalu. Hráli velmi dobře. Naši fanoušci nás opět hnali dopředu. Tyto tři body nám nesmírně pomohli a na první místo ztrácíme jen jeden bod. Uvidíme, co se stane v příštím zápase. Každopádně ho musíme vyhrát. (zdroj: fcporto.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Záložník Rúben Neves patří ve svých devatenácti letech mezi největší talenty FC Porto a Portugalska. Když v sezoně 2014/2015 přicházel do A týmu Porta jistě se mu ani nesnilo, že do této chvíle bude mít na svém kontě již 89 startů a tři vstřelené branky. Zájemci okolo něj krouží každé přestupové období, a ani v lednu to není jinak. Nyní si však Rúben Neves musí od fotbalu odpočinout. Minulý týden si na tréninku natrhl stehenní sval a bude minimálně měsíc mimo hru. Včera večer poskytl rozhovor pro Porto TV.
foto: Global Imagens
foto: Global Imagens
FC Porto opouští další hráč. Poté co záložník Evandro zamířil do anglického Hull City, opouští klub také útočník Silvestre Varela. Jednatřicetiletý hráč by měl v nejbližších hodinách podepsat smlouvu na dva a půl roku s tureckým prvoligovým klubem Kayserispor. V uplynulých dnech se zdálo, že Varela, který má na svém kontě také 26 startů za Portugalskou reprezentaci, do Turecka nezamíří z obav, že v sousední Sýrii zuří válka, nakonec je všechno jinak. Silvestre Varela, který velkou část své kariéry strávil v dresu Porta se vydá na své třetí zahraniční angažmá. Dříve působil v anglickém West Bromwich a italské Parmě. V letošní sezoně se Varela dostával do hry pouze sporadicky a většinou jako střídající hráč stačil odehrát 228 minut v sedmi zápasech. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
FC Porto tento týden podepsalo profesionální smlouvu s jedním ze svým talentovaných hráčů. Sedmnáctiletý portugalský záložník, Paulo Estrela, který patří do kádru FC Porto U19 se dočkal vůbec své první profesionální smlouvy. Rodák z Paços de Ferreira podepsal smlouvu s platností do června 2019. Paulo Estrela se narodil 20.února 1999, a je členem základní sestavy FC Porto U19, a je jedním z hráčů, kteří nosí kapitánskou pásku. V letošním ročníku si připsal za výběr Porta U19 již 25 startů a vstřelil v nich tři branky. (zdroj: fcporto.pt)
foto: Global Imagens
foto: Global Imagens
Jak už jsme informovali na našem facebookovém profilu FC Porto se intenzivně zajímá o šestadvacetiletého brazilského útočníka Vitórie Guimarães, Francisca Soarese. Podle nejnovějších zpráv, které se objevují v portugalských médiích je jeho přestup na Estádio do Dragão, pomalu hotovou věcí a v brzké době by měl být představený jako nová posila týmu. Podle médií je pro něho připravená smlouva do konce června 2021. Připomeňme, že 50% práv na hráče má ve svém držení Vitória Guimarães, zbylých 50% má ve svém držení bývalý hráč FC Porto Deco. FC Porto by tak mělo zaplatit 3 miliony euro Vitórii Guimarães a získat tak do svého držení, zmíněných 50% práv na hráče. Celý přestup je tak už pomalu uzavřený a zbývá doladit pouze úřední věci. Přestup by měl být potvrzen začátkem příštího týdne. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Iker Casillas, má výbornou image ve všech koutech světa, a je přirozené, že jeho jméno je spojováno s několika kluby skoro každý týden. Španělský internacionál je vnímán ve světě jako moderní fotbalová ikona a velký zájem je o něj v zámořské MLS. Prezident FC Porto Pinto da Costa si je toho také vědom a nechal se slyšet, že bude rád když pětatřicetiletý brankář podepíše prodloužení smlouvy o další rok a to do června 2018. Stávají smlouva, kterou má Casillas v Portu podepsanou mu vyprší 30.června 2017. Prezident draků, je přesvědčen, že bývalý brankář Realu Madrid je klíčovým prvkem pro vytvoření dobrého prostředí v klubu a navíc má odborné a lidské kvality. (zdroj: abola.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one