design7.png

Homepage

foto: Global Imagens
foto: Global Imagens
Zajímavou informaci přinesl italský sportovní deník Tuttosport. Deník uvedl, že italský fotbalový mistr Juventus Turín sleduje hned trojici hráčů FC Porto. Jmenovitě jde o brazilského ofenzivního záložníka Otávia, mexického záložníka a kapitána týmu Hectora Herreru a portugalského záložníka Rubena Nevese. V letním přestupovém období se o mexického reprezentanta Herreru zajímalo vedení jiného italského klubu z Neapole, ale k dohodě nakonec nedošlo. Juventus podle informací měl již v létě zájem o dvojici Herrera, Ruben Neves, ale k žádným jednáním nedošlo. Otávio, se v hledáčku italského mistra objevuje nově. (zdroj: ojogo.pt)
foto: paulofilipeesoares
foto: paulofilipeesoares
Španělský brankář FC Porto Iker Casillas v sobotu večer na hřišti Nacionalu Madeira, nastoupil již do 1020 utkání ve své kariéře, čímž se ve španělských historických tabulkách dotáhl na bývalého brankáře Andoniho Zubizarretu. Před ním je ve španělských historických tabulkách pouze dvojice Xavi Hernández, Raul González. Prvně jmenovaný má na své kontě 1031 startů, a nyní obléká dres katarského Al-Sadd SC. Útočník Raúl Gonzalez, který již ukončil svoji kariéru, si připsal 1063 startů. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Pro devatenáctiletého portugalského křídelního útočníka Diega Jotu, který v FC Porto hostuje ze španělského Atletica Madrid, to byl debut v základní sestavě FC Porto, a hned se do povědomí fanoušků dostal tím, že za poločas zaznamenal hattrick. Naposledy se tento počin povedl jinému hráči draků a to brazilskému útočníkovy Walterovi, který ho zaznamenal v roce 2010. Jaké pocity měl mládežnický reprezentant Portugalska po vydařeném vystoupení proti Nacionalu Madeira?
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Rezervní tým draků se bude muset na delší dobu obejít bez svého kapitána. Tomás Podstawski, který minulou neděli nedohrál duel 8.kola druhé portugalské ligy proti CD Covilhã, absolvoval lékařské vyšetření a to ukázalo, že jednadvacetiletý portugalský záložník má v levém kolenu přetrhané vazy a čeká ho hodně dlouhá přestávka. Fotbalista, který nechyběl v portugalském olympijském výběru v Brazílii, odstoupil ze zápasu s Covilhou již po třiadvaceti minutách. Nyní ho bohužel čeká operace a poté několikaměsíční pauza. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
João Carlos Teixeira, třiadvacetiletý portugalský záložník zatím nedostává, po svém letním příchodu, od trénera Nuna Espírita Santa příliš prostoru , a tak se již dnes objevují informace, že by se mohl již v lednu opět stěhovat zpátky na britské ostrovy. Podle deníku Don Balon, je o bývalého mládežníckeho reprezentanta Portugalska v Anglii zájem, a některé kluby již dnes sondují situaci okolo hráče. João Carlos Teixeira přišel do FC Porto zadarmo z FC Liverpool, kde se nedokázal prosadit, a putoval po hostování. Teixeira doposud nezasáhl do soutěžního utkání a tak je klidně možné, že v zimním přestupovém období Porto opustí. (zdroj: abola)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Jednadvacetiletý brazilský záložník Otávio patří mezi opory FC Porto. Poté co se v létě vrátil na Estádio do Dragão po ročním hostování ve Vitórii Guimarães, se dokázal prosadit do základní sestavy draků, a jak se zdá jen tak z ní nevypadne. Sám Otávio o tom všem řekl:
"Nuno Espiríto Santo mě hodně pomohl. Také se od něho hodně učím. Na hřišti mě dává prostor a svobodu, abych mohl dělat věci, které dělat chci. Cítím, že se v Potugalsku zlepšuji, a s tím jsem do Portugalska přicházel. A to zlepšení není jen na taktické úrovni, ale také fyzické. Cítím, že jsem nyní lepší hráč, a stále se mohu ještě zlepšovat." (zdroj: abola.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one