design7.png

Homepage

foto: abola.pt
foto: abola.pt
Technický tým akademie FC Porto, s názvem Dragon Force, bude vyhledávat v Mozambiku fotbalové talenty. FC Porto uzavřelo dohodu o spolupráci s mozambickým klubem Clube do Chibuto. S počátku budou trenéři a technici FC Porto předávat trenérské zkušenosti místním trenérum, a poté budou také vyhledávat talenty. Technický tým Porta by se měl v Mozambiku zdržet do konce měsíce. Ricardo Ramos, manažer Dragon Force je velmi spokojený s dohodou, kterou FC Porto s Clube do Chibuto podepsalo. "Mozambik je krásnou krajinou s láskou k fotbalu. Viděli jsme tu mnoho talentovaných fotbalistu, kteří by mohli mít schopnost reprezentovat FC Porto." Z podepsané dohody byl také nadšený prezident Chibuto, Junaid Lalgy: "Toto spojení s FC Porto vytvoří pro Chibuto podmínky, aby byl mnohem silnější a aby v klubu bylo vychováno více kvalitnějších hráču." (zdroj: abola.pt
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Ačkoliv trenér FC Porto nerad hodnotí individuální výkony svých hráču, Nuno Espirito Santo ocenil začátek sezony brazílskeho záložníka Otávia.

"Ze zvyku nerad hovořím o těchto specifických problémech. Jsem velice spokojený s každým. Otávio je však jiný a je to pro nás velká posila. Ukazuje se v celé své kráse a je potřebné mu k jeho výkonum poblahopřát, a mělo by to tak zůstat i nadále." (zdroj: abola.pt
foto: abola.pt
foto: abola.pt
Poté co uruguayský obránce Maxi Pereira skoro měsíc nehrál, se dnes objevil na tréninku FC Porto. Maxi Pereira se zranil při odvetném utkání 4.předkola Champions League, proti AS Řím, a po zákroku De Rossiho byl odnesen na nosítkách. Nyní se skoro po měsíční pauze vrací do tréninku. Podle lékařů týmu však není pravděpodobné, že by se vrátil do sestavy draků již tento víkend, kdy je na programu portské derby s Boavistou, ale je zde možnost, že by svému týmu mohl pomoct v dalším zápase skupinové fáze Champions League, na hřišti anglického Leicester City, které je na programu příští úterý. (zdroj: abola.pt)
foto: uefa.com
foto: uefa.com
Dnes od 20:45 středoevropského času vstoupí fotbalisté FC Porto do nového ročníku Champions League. Soupeřem jim bude dánský mistr FC Kodaň. Bude to pro oba kluby vůbec první vzájemný zápas. FC Porto se do základní skupiny Champions League muselo probojovat přes čtvrté předkolo, ve kterém vyřadilo italský klub AS Řím po výsledcích 1-1 doma a vítězství 3-0 na římském Olympijském stadionu. FC Kodaň se probojovalo do skupinové fáze milionářské soutěže až z druhého předkola. Postupně dánský mistr vyřadil severoirský Crusaders následně si poradil s rumunským mistrem Astra Giorgiu, a v posledním předkole si poradil s kyperským mistrem APOEL Nikósia po výsledcích 1-0 a 1-1.
foto: twitter.com
foto: twitter.com
Juan Quintero, bude od ledna 2017 oblékat dres kolumbijského prvoligového klubu Independiente Medellín. FC Porto se na začátku tohoto týdne dohodlo s vedením Independiente, na hostování. Třiadvacetiletý kolumbijský reprezentant si však na první start za kolumbijský klub bude muset počkat až do zmíněného ledna 2017, protože přestupový trh je nyní uzavřený. Juan Quintero, který má na svém kontě 13 startů za kolumbijskou reprezentaci, zamířil do Porta v létě 2013,když ho klub získal za 10 milionů euro z kolumbijského Atletico Nacional. V Portu má platný kontrakt do 30.6.2021. V dresu Porta nastoupil do 42 zápasů a vstřelil v nich dvě branky. V minulé sezoně hostoval ve francouzském Rennes. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Trenér FC Porto Nuno Espírito Santo k vítězství 3-0 nad Vitórií Guimarães.
"Vyhrát dnes bylo velmi důležité, hlavně po posledním ligovém zápase, kdy jsme prohráli na hřišti Sportingu Lisabon. Byl to dobrý fotbalový večer a bylo důležité vidět spokojené fanoušky s výkonem týmu na Estádio do Dragão. Všem fanouškům, kteří dnes přišli, moc děkuji . To je to co chceme, aby se Estádio do Dragão, stalo místem, kde bude pro každého soupeře velmi těžké hrát. Věřil jsem, že náš tým bude po přestávce hladový. Podali jsme velmi dobrý výkon s dominancí a byli jsme dychtivý vstřelit druhou branku. Tento postoj by měl být chválen, protože, to je to, co chceme." (zdroj: fcporto.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one