design7.png

Homepage

foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Podle včerejšího vydání portugalského deníku Abola, se s týmem Porta na příští sezonu bude také připravovat třiadvacetiletý nigerijský defenzivní záložník Mikel Agu, který v letošní sezoně hostuje v jiném prvoligovém portugalském klubu Vitórii Setúbal. Mikel Agu je odchovancem FC Porto, prošel výběrem do 19 let, odehrál 62 zápasů za rezervní tým, a za A tým draků stačil odehrát dvě utkání. V sezoně 2015/2016 byl na hostování v belgických Bruggách, za které však odehrál pouhé tři zápasy, ale v letošní sezoně v dresu Setúbalu má na svém kontě již 30 zápasů a patří mezi klíčové hráče týmu. Rodák z nigerijského Benin City, měl před odchodem na hostování platný kontrakt do konce června 2018, ale vedení draků uvažuje o jeho prodloužení. (zdroj: abola.pt)
foto: instagram.com
foto: instagram.com
V době kdy se většina pohledů soustředí na boj o portugalský ligový titul, dívá se vedení FC Porto již také na příští sezonu. Jedním z hráčů, kteří by měli oblékat dres FC Porto v příští sezoně, je portugalský pravý obránce Ricardo Pereira, který je již hráčem draků od července 2013, kdy do klubu přišel z Vitórie Guimarães, ale v posledních dvou sezonách byl na hostování ve francouzském Nice. V létě se však třiadvacetiletý Portugalec má připojit k týmu kouče Nuna Espírita Santa, který s ním počítá do základní sestavy. Ricardo Pereira si v letošním ročníku připsal v dresu Nice 25 startů a vstřlil jednu branku. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Fotbalový svaz Pobřeží Slonoviny, se podle informací snaží pro svoji reprezentaci získat francouzského obránce FC Porto Willy Bolyho. Šestadvacetiletý Boly, který se sice narodil ve francouzském Melunu, ale má dvojí občanství, má za sebou několik startů za mládežnické výběry Francie, ale do A týmu galského kohouta pozvánku nikdy neobdržel. Proto se rýsuje možnost, že by mohl obléknout dres Pobřeží Slonoviny. Kromě Bolyho má fotbalový svaz Pobřeží Slonoviny zacíleno i na další dva hráče. Jmenovitě jde o Seka Fofanu (Udinese) a Maxwella Corneta (Lyon). (zdroj: abola.pt)
foto: instagram.com
foto: instagram.com
FC Porto vlastní jen 50% na alžírského reprezentanta Yacineho Brahimiho a vedení by chtělo vlastnit všechny a tak plánuje vykoupení dalších 50% práv. Když sedmadvacetiletý křídelník přicházel z Granady, FC Porto koupilo 100% práv na hráče za 6,5 milionů eur ale následně prodalo 80% práv investiční skupině Doyen za 5 milionů eur. Poté FC Porto dokoupilo k 20% dalších 30% za 3,8 milionů eur. Yacine Brahimi v letošní sezoně doposud odehrál v dresu FC Porto 27 utkání a vstřelil v nich šest gólů a připsal si čtyři asistence. Smlouvu v Portu má podepsanou do konce června 2019. O Brahimiho je mezi evropskými kluby velký zájem. Naposledy se mluvilo o zájmu francouzských klubů Olympique Marseille, Nice či Paris Saint-Germain (zdroj: abola.pt)
foto: instagram.com
foto: instagram.com
Brazilský obránce Felipe od svého příchodu v létě 2016, patří bezesporu mezi nejvyužívanější a nejplatnější hráče FC Porto v této sezoně. Vedení FC Porto ho v létě 2016 získalo z brazilského klubu Corinthians, když za sumu 6 milionů euro získalo 75 procent práv na hráče. Zbývajících 25 procent si ponechal brazilský klub. Nyní se vedení Porta pokusí zbylých 25 procent práv na hráče získat, za přibližně pět milionů euro. O Felipeho je mezi evropskými velkokluby zájem. Naposledy se Felipe objevil v hledáčku Realu Madrid. Felipe doposud v probíhající sezoně odehrál v dresu FC Porto 39 zápasů a vstřelil v nich tři branky. (zdroj: abola.pt)
foto: youtube.com
foto: youtube.com
Mladý portugalský útočník Rui Pedro si tento víkend fotbalový zápas nezahraje. Hráč širšího kádru A týmu, který také nastupuje stabilně za druholigovou rezervu se při tréninku zranil. Podle informací z vedení FC Porto má devatenáctiletý portugalský talent problémy se stehenním svalem a nestihne tak sobotní ligový duel 28.kola portugalské ligy, kdy FC Porto přivítá na domácím Estádio do Dragão dvanáctý celek ligové tabulky Belenenses. Rui Pedro v letošním ročníku doposud nastoupil za A tým Porta desetkrát a vstřelit dvě branky.
(zdroj: abola.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one