design7.png

Homepage

foto: Photo Grid
foto: Photo Grid
Brankář Andrés Fernández, levý obránce José Ángel, a útočník Alberto Bueno. Tato trojice by mohla zamířit na hostování do španělského prvoligového klubu Granada. 29 letý Andrés Fernández již v minulé sezoně v tomto klubu odchytal 37 zápasů, a zdá se že i v této sezoně zamíří na hostování. Na levé straně obrany je také v Portu přetlak. Trenér Nuno Espírito Santo má k dispozici Miguela Layúna, a také nově příchozího Alexe Tellese, a tak 26 letý španělský obránce José Ángel může být poslán na hostování. Po zranění se bude také rozehrávat 28 letý španělský útočník Alberto Bueno. FC Porto má se španělskou Granadou dobré vztahy od přestupu Brahimiho, a tak je možné, že si tato trojice v příští sezoně zahraje španělskou ligu. (zdroj: abola.pt)
foto: twitter.com
foto: twitter.com
Turecký Galatasaray Istanbul se podle portugalského serveru Abola, zajímá o 25 letého portugalského záložníka FC Porto Josuá Pesqueira.Podle informací serveru, je příchod ofenzivního záložníka, pro turecký klub prioritní. Josué má s tureckým fotbalem zkušenosti. Od léta 2014 až do ledna 2016 byl na hostování v Bursasporu. Poslední půl rok minulé sezony však strávil na hostování v portugalském klubu Sporting Braga. Podle informací budou oba kluby v příštích dnech jednat. Nyní se Josué připravuje s týmem na soustředění v Německu. Poslední překážkou Josuého přesunu do Galatasaraye, může být politická nestabilita, která v posledních dnech zemi půl měsíci sužuje. (zdroj:abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Fotbalisté A týmu FC Porto jsou již v Německu, kde je čeká soustředění a pokračovaní přípravy na novou sezonu. Tým zde bude do 27.července. Letadlo s hráči dosedla na letišti v Dortmundu v pátek kolem 19:10. Přivítala je teplota 19 stupňů Celsia se zataženou oblohou. Tým poté nasedl na autobus a zamířil do asi půl hodiny vzdáleného hotelu Vienna a čekala ho večeře. Již dnes měl tým od půl jedenácté první trénink na Stimbergstadion v Oer-Erkenschwicku , který byl v prvních patnácti minutách otevřený pro média. Již zítra čeká draky na tomto stadionu první přípravný zápas, proti Osnabrücku. (zdroj: fcporto.pt)
foto: Getty Images
foto: Getty Images
Úřadující ukrajinský mistr Dynamo Kyjev podle informací portugalského serveru Abola, by rád posílil zadní řady, a rád by získal středního obránce FC Porto Bruna Martinse Indiho. Dokonce prý už vedení Dynama poslalo do Porta nabídku v hodnotě 12 milionů euro. FC Porto by za 24 letého holandského hráče, chtělo mnohem vyšší nabídku, ale vzhledem k tomu, že na konci sezony informovalo o velkým změnách v sestavě je možné že nakonec Indi Porto opustí a zamíří právě do Dynama Kyjev. Bruno Martins Indi si v minulé sezoně připsal na své konto 31 startů z toho 23 v portugalské lize a šest v Champions League. (zdroj:abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Jednadvacetiletý záložník Tomás Podstawski rozhodl dnešní přípravný zápas rezervního týmu FC Porto proti Freamunde. FC Porto B tak ve svém čtvrtém přípravném utkání na novou sezonu zvítězilo 1-0 a připsalo si čtvrté vítezství. Trenér Luís Castro, proti celku, který v minulé sezoně druhé portugalské ligy obsadil páté místo poslal na hřiště postupně tyto hráče: Mouhamed Mbaye, Fernando, Diogo Queirós, Jorge Fernandes, Rui Moreira, Rui Pires, Graça, Moreto, Galeno, Rui Pedro, Chikhaoui, João Costa, Rodrigo, Verdasca, Palmer-Brown, Luís Mata, Tomás Podstawski, Sérgio Ribeiro, Fede Varela, Pité, Rúben Macedo, Cláudio, Diogo Leite, Bruno Costa, João Cardoso, Danilo, Mesquita, Zé Pedro. (zdroj: fcporto.pt)
foto: Instagram.com
foto: Instagram.com
Alex Telles dnes podepsal s FC Porto pětiletý kontrakt. Po podepsaní smlouvy, měl první focení na Estádio do Dragão, a dostal dres s číslem 13. Tedy, číslo, které má vytetované na levé paži. "Je to den Panny Marie z Fatimy, což je velmi zvláštní den pro mě a moji rodinu, den svatby mých rodičů, a den, kdy podepisuji smlouvu ... Takže začínám s pravou nohou a doufám, že tímto dnem tady začnu psát krásný příběh". řekla k výběru čísla na dresu nová posila draků. Poté poskytla pro Porto TV a oficiální stránky klubu rozhovor.
"Pro mě je to realizace snu, hrát za FC Porto, což je klub, o kterým sem snil jako dítě v Brazílii. Jsem velmi rád, že tu můžu být, a chci dát ze sebe to nejlepší, a ukazovat každý den proč sem si zasloužil být koupený." řekl na úvod rozhovoru pro Porto TV třiadvacetiletý hráč.
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one