design7.png

Homepage

foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Brazilský levý obránce Alex Telles byl krátce po poledni představen na Estádio do Dragão jako nová posila FC Porto pro novou sezonu 2016/2017. Přichází z tureckého Galatasaraye Istanbul. FC Porto za něj ve dvou splátkách zaplatí 6,5 milionů euro. Turecký klub si však nechává deset procent práv na hráče. 23 letý hráč, který v minulosti působil v brazilských klubech Juventude, Grêmio, a v poslední sezoně hostoval v italském Interu Milan, podepsal s portugalským klubem pětiletý kontrakt, a výkupní klauzule činí čtyřicet milionů euro.
(zdroj: facebook/fcporto.pt)
foto: gdchaves.pt
foto: gdchaves.pt
Vedení FC Porto uvolnilo portugalského záložníka Francisca Ramose do kádru nováčka nejvyšší portugalské ligy GD Chaves. Jednadvacetiletý hráč tak dostane možnost si zahrát nejvyšší portugalskou soutěž. Francisco Ramos, který přišel do Porta v roce 2008 ještě v mládežnické kategorii z Varzimu, hrál převážně za rezervní tým, se kterým v minulé sezóně slavil vítězství ve druhé portugalské lize. V A týmu draků se objevil pouze ve čtyřech zápasech. Do Chavesu jde na roční hostování. (zdroj: ojogo,pt)
foto: twitter.com
foto: twitter.com
Mistrem Evropy se stalo Portugalsko. Možná nehrálo nejhezčí fotbal na šampionátu, možná některým fanouškům vadil fakt, že uhrálo pouze jednu výhru v základním herním čase, ale i přesto historie se na toto ptát nebude, a Portugalsko se zapíše do historie jako vítěz. Fotbalový klub FC Porto měl a turnaji pouze jednoho hráče a to záložníka Danila Pereiru. Oproti minulosti je to celkem slabí odvar. Ale mistrem Evropy se stalo také několik hráčů co v minulosti oblékalo dres Porta. Pojďme si je připomenout.
foto: Global Imagens
foto: Global Imagens
Alex Telles, se včera objevil v Portu a dnes absolvuje zdravotní prohlídku a měl by s portugalským klubem podepsat pětiletý kontrakt. 23 letý brazilský obránce, kterého si FC Porto vybralo z tureckého Galatasaraye Istanbul, by se měl stát alternativou na levý kraj obrany v případě absence mexického obránce Miguela Layúna. Vedení tureckého kluby již potvrdilo dohodu s Portem, a přestupovou částku v hodnotě 6,5 milionů euro obdrží ve dvou splátkách. Turecký klub si ponechá deset procent práv na hráče. (zdroj: ojogo.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Celý tým včetně toho realizačního v úterý zamířil do muzea věnovanému historii a současnosti FC Porto. Muzeum nabízí mnoho fotografií z úspěchů a historie klubu, a také několik životních figurín minulých či současných hráčů klubu. Pro utužení kolektivu je to velmi dobře strávené odpoledne. Fotbalisté se mohli podívat například na figuríny útočníků Kelvina nebo Hulka, a mnoho dalších. Prohlédli si také všechny cenné trofeje, které FC Porto za svou dlouhou historii získalo. (zdroj: fcporto.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Třetí utkání, třetí výhra. Takové jsou doposud výsledky rezervního týmu Porta v přípravné fázi na novou sezonu. V úterním přípravném zápase s Portimonense dokázal tým vedený koučem Luísem Castrem otočit nepříznivý stav utkání z 1-3 na konečných 4-3. Třemi brankami se na vítězství podílel osmnáctiletý útočník Rui Pedro, a jednu přidal dvacetiletý záložník Rui Moreira. Kdo všechno do zápasu nastoupil: João Costa, Rodrigo, Verdasca, Palmer-Brown, Luís Mata, Tomás Podstawski, Sérgio Ribeiro, Fede Varela, Pité, Rúben Macedo, Cláudio. Alinharam ainda Mouhamed, Fernando, Diogo Leite, Diogo Queirós, Jorge Fernandes, Rui Moreira, Rui Pires, Moreto, Bruno Costa, João Cardoso, Galeno, Danilo, Chikhaoui, Mesquita, Zé Pedro, Rui Pedro. (zdroj: fcporto.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one