design7.png

Homepage

foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Úřadující řecký mistr Olympiakos Pireus má velký zájem o 29 letého španělského brankáře FC Porto Andrése Fernándeze. Řecký klub nyní trénuje španělský trenér Victor Sanchez, a poté co Olympiakos, opustil brankář Roberto Jimenez, který zamířil do španělského Espanyolu Barcelona, měl by ho v brance nahradit právě Andrés Fernández. Ten v minulé sezoně hostoval ve španělské Granadě, a nyní se připravuje s A týmem Porta. Do Porta přišel před začátkem sezony 2014/2015 ze španělské Osasuny Pamplona, a Porto za něj zapaltilo 1,6 milionu euro. (zdroj: record.xl.pt)
foto: Photo Grid
foto: Photo Grid
Portugalský klub FC Paços de Ferreira získal na roční hostování dva hráče FC Porto. Žlutý dres bude v příští sezoně oblékat dvojice Gleison a Leandro Silva. FC Paços de Ferreira to začátkem tohoto týdne potvrdil na svých oficiálních stránkách. 21 letý brazilský útočník Gleison patřil v minulé sezoně k oporám B týmu Porta. Celkově odehrál 41 zápasů a vstřelil 11 branek. 22 letý portugalský záložník Leandro Silva v minulé sezoně odehrál 30 zápasů v dresu Academica Coimbra, kde byl na hostování a zaznamenal jednu vstřelenou branku. V Portu nastupoval převážně za B tým, za který odehrál 76 zápasů a vstřelil 7 branek. (zdroj: ojogo.pt)
foto: twitter.com
foto: twitter.com
Brazilský útočník Alex Telles by se mohl během pár hodin stát další posilou FC Porto. Portugalský klub se podle informací portugalského serveru Abola, dohodl s tureckým Galatasaray Istanbul na přestupu 23 letého hráče. Zbývá pouze doladit formu přestupové platby, protože turecký klub požaduje částku 6,5 milionů euro najednou. což nesplňuje nároky vedení FC Porto. Navíc podmínkou je, že turecký klub si zachová 10 až 20 procent majetkových práv, aby dosáhlo kapitálového zisku z případného dalšího prodeje hráče. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Španělský klub Villarreal se chystá koupit španělského útočníka FC Porto Adriána Lópeze. 28 letý hráč, který ve španělském klubu v minulé sezoně hostoval zaujal vedení čtvrtého celku španělské ligy natolik, že se ho chystá z portugalského klubu koupit. Podle informací, které přineslo několik španělských serverů, již poslalo vedení Villarrealu nabídku v hodnotě pěti milionů euro. Podle zpráv, však tato nabídka není podle představ vedení FC Porto. Portugalský klub za 60 procent práv na hráče, které vlastní, požaduje minimálně sumu o jeden milion vyšší. FC Porto za 60 procent práv na hráče zaplatilo v červenci 2014 Atletiku Madrid 11 milionů euro. (zdroj: abola.pt)
foto: Facebook FC Porto
foto: Facebook FC Porto
Maximiliano Pereira, 32 letý obránce, se v úterý připojil po návratu z Copa America Centenário, kde reprezentoval Uruguay k týmu. Maxi Pereira odehrál na turnaji všechny tři zápasy v základní skupině, kde odehrál plný počet minut, proti Mexiku, Venezuele a Jamajce. Nyní se jeho myšlenky plně soustředí na přípravu na novou sezonu v dresu FC Porto. Hned po svém prvním tréninku s týmem poskytl krátkýrozhovor pro Porto kanál.
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Letní přestupový kolotoč se teprve pořádně rozjíždí, a zájemců o hráče FC Porto přibývá. Další zajímavá zpráva se objevila v pondělí na portugalském serveru Abola. Podle informací se ruský klub Zenit Petrohrad začal zajímat o alžírského útočníka FC Porto Yacina Brahimiho. Oba kluby spolu jednají, ale zatím se nedohodli na přestupové částce. Podle zdrojů by Porto 26 letého hráče uvolnilo za sumu okolo 35 milionů euro. (zdroj: abola.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one