design7.png

Homepage

foto: AFP
foto: AFP
Italská Neapol se stále nevzdává a touží získat jednu z největších opor záložní řady FC Porto do svých řad. Podle informací, které poskytla na svých stránkách sportovní stanice Sky Sports, FC Porto obdrželo nabídku na přestup mexického záložníka Héctora Herrery, jedná se o nabídku 23 milionů euro plus tři miliony euro v bonusech. Jednání obou klubů budou tento týden pokračovat, a podle informací by se mohlo rozhodnout do konce příštího víkendu. Nabízená suma, však zatím stále nedosahuje požadavků portugalského klubu, který doposud odmítl vyjednávat při nabídkách menších než 27 milionů euro. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
21 letý záložník Otávio byl vybrán aby zhodnotil první část přípravy. "Myslím, že se nám daří. Postupně zvyšujeme tempo, aby jsme zůstali ve skvělé kondici, až do konce přípravy, a vstoupili do nové sezony v nejlepším stavu. Týmový duch je velmi dobrý. Když jsem se vrátil z hostování, byl sem velmi dobře přijat. a máme všechno co potřebujeme na svoji práci." A jak hodnotí tréninkový zápas? "Byla to běžná praxe. To je to co potřebujeme obnovit, tempo hry, a myslím, že si vedeme velmi dobře. Ale je to jen další cvičení. Myslím, že tak začíná každý, včetně těch nových, kteří tu zapadli a pracují velmi dobře." řekl hráč, který minulou sezonu hostoval ve Vitórii Guimarães (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Je teprve začátek přípravy na novou sezonu, ale občas je dobré si zpestřit trénink nějakým tím zápasem. Tentokrát si fotbalisté Porta v tréninkovém centru PortoGaia zahráli proti klubu Valadares Gaia FC, hrajícímu krajský přebor a nastřílelo do jeho sítě deset branek. O góly se podělili Otávio (2), André Silva (2), Sérgio Oliveira (2), Hernâni, Ivo Rodrigues, João Teixeira a José Manuel. Trenér Nuno Espírito Santo protočil všechny hráče co měl k dispozici. Mimo tréninkový proces je stále útočník Bueno, který se věnuje kondičnímu tréninku, a zraněný záložník Omar Govea, který si bude několik týdnů léčit zlomeninu nártů v levé noze.
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Sotva portugalský trenér José Mourinho převzal anglický Manchester United, hned na to se na světlo světa dostali zprávy koho by si 53 letý zkušený trenér mohl vyhlédnout jako posily. Mourinho již poslal nabídku do Dortmundu, kde by chtěl za 40 milionů euro získat arménského záložníka Mkhitaryana, ale i případě že ho nezíská má seznam dalších možných posil, a na něm je také jméno 19 letého portugalského záložníka FC Porto, Rúbena Nevese. Kromě Nevese je na seznamu několik dalších jmen, například brankář Hugo Lloris, střední obránce Varane a útočníci Cavani, Griezmann. (zdroj: abola.pt)
foto: twitter.com
foto: twitter.com
29 letý portugalský záložník João Moutinho, by se mohl vrátit v nejbližší době zpět do Porta. Vedení francouzského klubu AS Monaco přiznalo, že obdrželo nabídku na přestup Joãa Moutinha od FC Porto, takže možnost, že se portugalský reprezentant vrátí na Estádio do Dragão, je stále otevřená. Pokud se oba kluby dohodnou, tak bude záležet na hráči jestli přistoupí na nižší plat, který by v Portu dostával. Ve francouzském Monaku dostává roční plat blížící se ke čtyřem milionům euro. (zdroj: abola.pt)
foto: twitter.com
foto: twitter.com
Dvacetiletý mexický záložník FC Porto Omar Govea nedokončil včerejší trénink. Podle vyjádření klubu si při tréninkovém procesu mladý Govea přivodil zlomeninu spodní části pátého nártu na levé noze. Hráč byl v doprovodu lékaře týmu, profesora Leandra Massada, převezen do nemocnice Santa Maria v Portu. Goveu nyní čeká obvyklá doba zotavení, obvyklá doba léčby je od tří do dvanácti týdnu. Govea bohužel kvůli této zdravotní patálii přijde o start na Olympijských hrách v Rio de Janeiro, kde se měl představit v dresu Mexika. (zdroj: abola.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one