design7.png

Homepage

foto: AFP
foto: AFP
Mexická reprezentace na něj na právě probíhajícím šampionátu Copa America spoléhá. Diego Reyes se objevuje v obrané řadě a společně se svými spoluhráči touží po velkém úspěchu. Mexická televize s ním na šampionátu udělala rozhovor, a 23 letý hráč, dostal také otázku jak vidí svoji klubovou budoucnost. "Jsem hráčem FC Porto, a mám ještě na dva roky platnou smlouvu, a jen přemyšlím jak se tam dostat. Nyní je však prioritou Copa America a já chci vyhrát tento turnaj. Moje budoucnost, je to co je právě v tomto okamžiku." řekl pro mexickou televizi Reys, který uplynulou sezonu strávil na hostování ve španělském Real Sociedad. Nový trenér Porta Nuno, se s nim počítá do přípravy na novou sezonu a je jen na Reyesovi jak se ukáže. Mladý obránce přišel do Porta v sezoně 2013/2014 ale do základní jedenáctky se mu nepodařilo probojovat. V Sebastianu odehrál v uplynulé sezoně 28 zápasů a vstřelil v nich dvě branky. (zdroj: desporto.sapo.pt)
foto: AFP
foto: AFP
Několik portugalských médií dnes přineslo zprávu, že se anglický klub FC Liverpool zajímá o teprve 19 letého záložníka FC Porto Rúbena Nevese. Zástupci portugalského klubu rozhodně popřeli, že by byli s anglickým klubem a s dalšími možnými zájemci, o služby reprezentanta Portugalska do 20 let, v jakémkoliv kontaktu. Sám prezident Porta Pinto da Costa se nechal slyšet, že hráč jakým je Rúben Neves, je v této chvíli pro klub velmi důležitý a tím pádem neprodejný. Navíc jeho hodnota na přestupovém trhu může v budoucnosti ještě stoupnout. Záložník Rúben Neves je odchovancem draků a doposud si připsal v dresu A týmu Porta 46 startů a dva vstřelené góly. (zdroj:desporto.sapo.pt)
foto: Action Images
foto: Action Images
Brazilský obránce Maicon Pereira Roque, se před nedávnem nechal slyšet, že by rád prodloužil své působení v São Paulu. S brazilským klubem by si tak rád zahrál semifinále poháru Libertadores proti Atletiku Nacional. Kromě toho se v klubu stal nepostradatelnou součástí základní sestavy a dokonce dostal právo nosit kapitánskou pásku. Nicméně plány FC Porto s 27 letým hráčem jsou takové, že portugalský klub chce uvolnit hráče na přestup za částku 10 milionů euro. A dá se očekávat hlavně zájem evropských klubů, protože na starém kontinentu, jsou lepší finanční možnosti, a zdá se, že už první kontakty probíhají. Jména zájemců se však zatím tají. (zdroj: abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
FC Porto má široký kádr a ne všichni hráči se dokáží prosadit na soupisku A týmu. A tak jim nezbývá nic jiného než formou hostování hrát v barvách jiných klubů. Sezona 2015/2016 teprve před pár dny uzavřela svoji kapitolu, a nyní se budou někteří hráči snažit prosadit se na soupisku A týmu a někteří se vydají na hostování. Dnes už někteří z nich mají jistotu, že sezonu 2016/2017 zahájí v jiném klubu. FC Porto má například pod smlouvou několik brankářů a mnoho z nich se vydává sezonu co sezonu na hostování. Jedním z nich je Ricardo Nunes, který tentokrát oblékne dres Chaves.
foto: Gazata Press
foto: Gazata Press
FC Porto získalo pro novou sezonu defenzivní posilu. Vedení portugalského klubu se dohodlo s brazilským klubem Corinthians na přestupu středního obránce Felipeho Augusta. FC Porto za sumu 7 milionů euro získalo 75% práv na tohoto hráče. Pro 27 letého brazilského obránce to bude první evropské angažmá. Rodák z brazilského Mogi das Cruzes, doposud působil pouze v brazilských klubech, jmenovitě União Mogi, Bragantino, Coimbra-MG, a od sezony 2012/2013 působil právě v Corinthians, za který odehrál 52 zápasů a vstřelil v nich jednu branku. Felipeho nyní čeká cesta do Portugalska, kde absolvuje lékařské testy, a podepíše pětiletý kontrakt. (zdroj:abola.pt)
foto: portimonense.pt
foto: portimonense.pt
FC Porto je ve fotbalovém světě známo vyhledáváním talentů a jednoho z nich se podařilo ulovit na britských ostrovech. Masa Yahaya je teprve 18 letý talentovaný ofenzivní záložník, který do FC Porto přichází z anglinckého Tottenhamu Hotspur. Podle portugalského serveru Maisfutebol, za něj vedení Porta zaplatilo 650 tisíc liber (850 tisíc euro). Mladý nigerijský talent, který od ledna 2016 hostoval v druholigovém portugalském klubu Portimonense, podepsal na Estádio do Dragão pětiletý kontrakt, a bude zařazen do kádru druholigového B týmu Porta. Masa Yahaya je rodák z nigerijského Kademu. Na svém kontě má 9 startů a 4 vstřelené branky za nigerijskou reprezentaci do 17 let, a 6 startů a 4 vstřelené branky za Nigérii U20.
(zdroj: owngoalnigeria.com, maisfutebol.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one