design7.png

Homepage

foto: Getty Images
foto: Getty Images
Samuel Chukwueze je jedním z talentů nigerijského fotbalu. Zdroj odkazující na portál ‘African Football’ informoval, že 17 letý talentovaný záložník dostal od portugalského FC Porto nabídku. Již dříve se zdálo, že reprezentant Nigérie do dvaceti let podepíše smlouvu s anglickým Arsenalem Londýn, ale z transferu nakonec sešlo. Mezi zájemce kteří by rádi mladého hráče získal se řadí také rakouský mistr Red Bull Salzburg. Podle statistik které u hráče vede transfermarkt.de odehrál Chukwueze za reprezentaci Nigérie do 17 let 7 zápasů a vstřelil v nich tři branky. (zdroj:abola.pt)
foto: AFP
foto: AFP
"Ne". Taková byla reakce FC Porto, na žádost mexické fotbalové federace, ohledně účasti ofenzivního záložníka Jesuse Corony, na letních Olympijských hrách v Rio de Janeiro. "FC Porto nám přímo řeklo, že neplánuje uvolnit hráče," řekl Santiago Baños, sportovní ředitel pro výběry, mexickému tisku, zdůrazňující význam hráče pro Olympijský tým. "Samozřejmě, se jedná o velmi důležitého hráče, jak již několikrát ukázal v mexickém národním týmu. Hraje dlouhou dobu v Evropě, a není mnoho hráčů jako je on." Reakce FC Porto byla stejná, jako v případě žádosti o uvolnění obránce Miguela Layúna. (zdroj:abola.pt)
foto: twitter.com
foto: twitter.com
Italská Neapol se stále nevzdává a ráda by do svých řad získala 26 letého mexického záložníka Héctora Herreru z FC Porto. Hráč, který momentálně reprezentuje Mexiko na Copa America Centenario v USA, je v hledáčku předního italského klubu už delší dobu. Podle italského televizního kanálu Rai je již Herrera domluvený s italským klubem na platových podmínkách a k doladění přestupu zbývá pouze dohoda Neapole s FC Porto. Portugalský klub za hráče, který může hrát také na postu obránce požaduje částku 20 milionů euro. Neapol doposud nabídla 15 milionů euro plus dva miliony bonus. Rokování podle všeho pokračují. (zdroj:abola.pt)
foto: clublanus.com
foto: clublanus.com
Poté co se 34 letý portugalský obránce Bruno Alves rozhodl pro italský klub Cagliari, je pro FC Porto prioritou získat do svých řad 23 letého paraguayského středního obránce Gustava Gómeze z Lanúsu. Podle portugalského serveru Abola, bude muset FC Porto za Gómeze poslat nabídku okolo 8 milionů euro. Argentinský Lanús, který drží 50 procent majetkových práv paraguajského reprezentanta, se nechce hráče vzdát za nižší sumu, než byla stanovená před odchodem hráče, na právě probíhající turnaj Copa America Centenário, který se koná v USA. Gustavo Gómez je hráčem Lanúsu od roku 2014, kdy do klubu přišel z paraguajského klubu Libertad. Doposud za Lanús odehrál 39 zápasů a patří mezi stabilní členy reprezentace Paraguaye. (zdroj: abola.pt)
foto: instagram
foto: instagram
Dnes v noci se na Copa América Centenario představili reprezentanti Mexika a Uruguaye. V mexickém dresu se představila hned čtveřice hráčů FC Porto. Jmenovitě Miguel Layún, Diego Reyes, Héctor Herrera a Jesus Manuel Corona. Na straně Uruguaye nechyběl Maximiliano Pereira. Mexiko se nakonec radovalo z vítězství 3-1 a poslední branku zápasu zaznamenal v nastaveném čase Hector Herrera. Záložník Corona odehrál 61 minut, než byl vystřídaný. Zbývající čtveřice hráčů FC Porto odehrála celé utkání.
V neděli se představil v dresu korejské reprezentace také útočník Hyun-Jun Suk, v zápase proti České republice. Suk ve 41 minutě vstřelil druhý gól zápasu a rozhodl tak o vítězství svého týmu v poměru 2-1. 24 letý Hyun-Jun Suk v zápase odehrál 88 minut, poté byl vystřídán.
foto: fenerbahce.org
foto: fenerbahce.org
Portugalský střední obránce Bruno Alves, kterému skončila smlouva v tureckém Fenerbahce Istanbul, se dohodl s italským klubem Cagliari. O 34 letém portugalském reprezentantovi dlouho spekulovali portugalská média o jeho možném návratu do FC Porto. Nakonec se však Bruno Alves, dohodl na smlouvě s nováčkem italské Serie A. (zdroj: lequipe.fr, abola.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one