design7.png

Homepage

foto: fenerbahce.org
foto: fenerbahce.org
Dvojice hráčů se vrátila z hostování. Brankář Fabiano a střední obránce Abdoulaye Ba se prozatím vrátili z tureckého Fenerbahce Istanbul, a o jejich další budoucnosti nejspíš rozhodne vedení FC Porto. Turecký celek má podle informací dostatek financí na to aby oba hráče získalo do svých řad natrvalo. 28 letý brazilský brankář Fabiano v tureckém klubu kryl záda Volkanu Demirelovi, ale i přesto se dostal 14 krát do branky. 25 letý senegalský reprezentant Abdoulaye Ba, odehrál v dresu Fenerbahce 15 zápasů. (zdroj:abola.pt)
foto: Global Imagens
foto: Global Imagens
Agent a otec portugalského obránce Bruno Alvese, Washington Alves, se v rozhovoru pro radio Renascença vyjádřil k současné situaci okolo možného příchodu 34 letého hráče do FC Porto. "FC Porto bylo vždy pro Bruna oblíbeným klubem, a má k němu velký respekt." Média už delší dobu spekulují kam Bruno Alves zamíří po skončení kontraktu v tureckém Fenerbahce, a mluví se o zájmu FC Porto, ale také italského Cagliari. "Pokud se bude muset rozhodnout,pro to co bude nejlepší, rozhodne se pro FC Porto. Jeho srdce se naklání na stranu FC Porto." prozradil Washington Alves. Ten se také vyjádřil ke včerejšímu vyloučení svého syna v přátelském zápase Anglie vs. Portugalsko. "Tyto situace jsou normální. Pouze lidé kteří nerozumí fotbalu, vedou negativní řeči. Fotbal je kontaktní hra." (zdroj: ojogo.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
FC Porto ve zprávě zaslené komisy pro cenné papíry uvedlo že vykazalo záporný výsledek v hodnotě 37,9 milionů eur v třetím čtvrtletí. Minulý rok touto dobou byl záporný výsledek jen 7 milionů eur.
Propad o necelých 31 milionů eur o proti minulé sezoně je kvůli "poklesu provozních výnosů". Největší rozdíl ale jednoduše je v tom že příjmy z letošních evropských pohárů jsou o dost menší než minulou sezonu. (zdroj: abola.pt)
foto: AP
foto: AP
Portugalská legenda Luis Figo prohlásil že by prezident Porta měl už skončit. Kritizoval našeho prezidenta zejména kvůli třem posledním sezonám.
"FC Porto v poslední 3 letech nevyhrálo nic kromě titulu v biliáru" řekl bývalý slavný fotbalista a dále pokračoval : "Myslím, že by prezident měl odejít a přenechat místo někomu kdo přinese nové věci. Ale to je jejich problém, ne můj" zakončil. (zdroj:abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
FC Porto má od středečního večera nového trenéra. Včera byl slavnostně uveden do funkce hlavního trenéra fotbalistů FC Porto 42 letý Nuno Espiríto Santo. Na Estádio do Dragão ho slavnostně v klubu uvítal samotný prezident Pinto da Costa. Na bývalého brankáře FC Porto a trenéra Rio Ave a španělské Valencie čeká těžký úkol, vrátit FC Porto na výsluní portugalské ligy a uspět v pohárové Evropě. Nuno vystřídal ve funkci hlavního trenéra týmu nedávno odvolaného José Peseira.
foto:http://www.villarrealcf.es/
foto:http://www.villarrealcf.es/
28 letý španělský útočník FC Porto Andrian López, který od 31.srpna 2015 hostuje ve Villarrealu v rozhovoru pro deník El Periodico, neskrýval svou touhu pokračovat v hostování ve španělském klubu, ale sám dobře ví, že hlavní slovo má FC Porto. "Kdyby to bylo jen na mě, rozhodnutí by bylo jednoduché. Ve Villarrealu jsou lidé, kteří mi pomohli při mém návratu po zranění, a já se dokonale přizpůsobil, takže ideální by bylo, kdybych tu mohl hrát i nadále. Jsem však hráčem FC Porto, a nejsem si jistý co se stane, ale pokud vím tak Villarreal by chtěl a já také chci, tak uvidíme zda FC Porto umožní další hostování." Andrian López přišel do Porta v létě 2014 z Atletica Madrid, a podepsal s klubem pětiletý kontrakt. V první sezoně v dresu Porta odehrál 17 zápasů ale vstřelil pouze jednu branku a to do sítě Bate Borisov, v utkání Champions League. (zdroj: abola.pt)
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one