design7.png

Homepage

foto: twitter.com
foto: twitter.com
Teprve osmnáctiletý talentovaný střední obránce Ifeanyi Nweke, se v červenci objeví na testech v Portu. Skauty Porta mládežnický reprezentant Nigérie zaujal, a pokud na testech uspěje, může s portugalským klubem podepsat smlouvu. Ifeanyi Nweke už na svém Twitteru zveřejnil fotografii, na které je vyfocen v mikině s logem FC Porto. Nynějším zaměstnavatelem mladého hráče je nigeríiský klub Nasawara United. Pokud by Porto podepsalo s Nwekem smlouvu, stane se již třetím nigerijským hráčem oblékající dres FC Porto. V Portu je již dvojice Ezeh a Chidozie. (zdroj:ojogo.pt)
foto: AP
foto: AP
Felipe Augusto, střední obránce brazilského Corinthians, je na seznamu možných posil FC Porto pro příští sezonu. Podle brazilského tisku, je FC Porto v kontaktu s hráčovým agentem, a zkouší se dohodnout. Nicméně 26 letý rodák ze São Paula, respektuje svoji platnou smlouvu s brazilským klubem, která je platná do roku 2019. Sám Augusto o zájmu některých klubů ví a k možnému přestupu řekl: "Můj manažer, mi řekl, že některé kluby by o mě měli zájem, a mluvil také o Portu. Ale nyní se soustředím na výkony v Corinthians. Mám s klubem platnou smlouvu a ta se musí respektovat" (zdroj:abola.pt)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Teprve osmnáctiletý záložník FC Porto B Ismael Díaz, se objevil v nominaci Panamy na blížící se otevřené mistrovství Jížní Ameriky, které se letos bude konat trošku nezvykle v USA. Důvodem je že mistrovství Jížní Ameriky oslaví sto let, a jedná se o vložený turnaj. Panama je jedním z pozvaných účastníku ze střední a severní Ameriky, a ve skupině se střetne postupně s Bolívií (7.6), Argentinou (11.6), a obhájcem trofeje fotbalisty Chile (15.6). Mladý Ismael Díaz patřil mezi hlavní tahouny B týmu. V této sezoně doposud odehrál v modrobílém dresu rezervy 36 zápasů. a zaznamenal v nich 13 branek. Zahrál si také jednou v prvním týmu Porta a to v ligovém poháru proti Famalicão. (zdroj:abola.pt, profootball)
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Trenér B týmu FC Porto, Luis Castro, dovedl tým k vítězství v druhé portugalské lize. Po zápase s rezervou Benfiky Lisabon, který jeho tým vyhrál 3-1, poděkoval hráčům za skvělé výkony, které podávali celou sezonu. Poděkoval také svým trenérským kolegům za skvělou práci a fanouškům za podporu. Bývalý technický ředitel, byl také potěšen kolik odchovanců se objevuje v zápasech A týmu. Letošní výsledek B týmu, dorovnal úspěch Realu Madrid Castilla, který dokázal vyhrát druhou španělskou ligu v sezoně 1983/1984.
foto: skysports
foto: skysports
Marek Čech hrál za pražskou Spartu a v létě 2005 se objevila nabídka která se jen tak neodmítá. O služby téhdy 22 letého obránce, nebo záložníka, projevil zájem portugalský klub FC Porto. Přestup se povedl a Marek Čech podepsal s dvojnásobným vítězem Champions League čtyřletou smlouvu. Celkem si v modrobílém dresu draků připsal 78 zápasů a zaznamenal 8 branek.
foto: fcporto.pt
foto: fcporto.pt
Trenér draků José Peseiro si po zápase pochvaloval emocionální rovnováhu týmu, a skutečnost, že měl k zápasu k dispozici mnohem větší výběr hráčů.
Po vítězství ve Vila do Conde, trenér řekl, že to byl dobrý zápas, a že jeho tým byl více konzistentní než v minulých zápasech. Trenér také poděkoval fanouškům kteří tým přišli podpořit i v deštivém počasí, a zmínil, že se mužstvo musí připravit co nejlépe na blížící se finále ligového poháru.
hlavní 1.jpg
13100778_1281634158518276_5775512599109392281_n (1).jpg
foto: instagram.com
foto: instagram.com
liga-nos.jpg
156632.jpg
Segunda-Liga-fundo-preto.jpg
taça da liga.jpg
taca-de-portugal-logo-14D632858D-seeklogo.com.gif
16387151_1195516730556321_5600965140158026948_n - kopie.jpg
Madjer čtverec.png
hlavní - kopie (8) - kopie.jpg
hlavní - kopie (2) - kopie.jpg
hlavní 2.jpg
hlavní - kopie (6) - kopie.jpg
stra (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one